O nás

Úvod O nás


HappyBio vás srdečne víta na našej stránke so zdravým jedlom, výživovými doplnkami a prírodnou kozmetikou. Všetky produkty, ktoré ponúkame, sú prvotriednej kvality, mnohé z nich naviac nesú označenie BIO či organic, t.j. pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva bez použitia pesticídov, antibiotík, hormónov, umelých hnojív a bez geneticky modifikovaných organizmov. Neobsahujú žiadne umelé prísady ani konzervanty. Nie sú testované na zvieratách.

 

Sme rodinná firma zanietená zdravou výživou, prírodnými produktmi a zdravým bio štýlom. Veríme, že vďaka kvalitnej strave, prírodným doplnkom výživy a kozmetike bez obsahu škodlivých látok si zabezpečíme zdravší a plnohodnotnejší život.


Naším poslaním je ponúkať zákazníkom práve také tovary, ktoré im prinesú zdravú a prírodnú liečebnú alternatívu v porovnaní s komerčne a masovo dostupnými výrobkami. 


Chceme, aby náš zákazník mal opäť možnosť vyskúšať liečivú silu prírody, ktorej ľudia verili dávno predtým ako sa vyvinuli komerčné liečivá dnešej doby.


Naša vízia sa naplní, ak nám zákazníci podajú spätnú väzbu, čím sa vedomosti o našich produktoch budú neustále a viac rozširovať. 


Ďakujeme vám za dôveru!!


Váš e-shop HappyBio"Ľudské telo je chrám. Choroba je trhlina v harmónii. Zdravie je súzvuk." (Hippokrates)


HappyBio.sk Informácie Možnosti platby Možnosti dopravy Kontaktuje nás
 
Mastercard Maestro
Visa Visa Electron
PayPal Diners Club
Tatrapay
 Zasielkovna.sk
 DHL Parcel
Slovenska posta


MATERRA, s.r.o.

Narcisová 22
900 42  Dunajská Lužná
Tel: 00421/903 129 399

info@happybio.sk
Bratislava

IČO: 50149253

DIČ: 2120189731

IČ DPH: SK2120189731

Copyright 2016 - 2019 © HappyBio.sk