Boababový prášok

Úvod Články a zaujímavosti Boababový prášok

Baobabový prášok je bohatým zdrojom vlákniny, rozpustnej aj nerozpustnej. Obsahuje veľké množstvo vitamínu C, ktorý pôsobí ako antioxidant a hrá úlohu pri ochrane buniek pred oxidačným stresom. Z ďalších vitamínov obsahuje aj vitamíny B1 a B6, zinok, horčík, draslík a vápik.

Baobabovy prasok

 

 

Baobabový prášok prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, k správnemu fungovaniu imunitného systému a fyziologickým funkciám. Prispieva k syntéze kolagénu, ktorý je potrebný pre normálnu funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože a zubov. Okrem vitamínu C PlanetBIO Baobab prášok obsahuje aj vitamíny B1 a B6, zinok, horčík, draslík a vápnik.

  • Baobab patrí k najväčším stromom na našej planéte. Kmeň stromu vie zadržať až 120 tisíc litrov vody. Kmene stromov sa často používali v minulosti ako úkryt.
  • Strom Baobabu je známy pre svoju dlhovekosť. Aj dnes nájdeme niektoré baobab stromy, ktoré sú staré niekoľko tisíc rokov. 
  • Baobab sa nazýva taktiež stromom života, kedže poskytuje úkryt, ošatenie potravu ale aj vodu pre zvieratá aj ľudí. Plody baobabu sú pochúťkou pre opice, volajú sa tiež opičí chlieb. 
  • Konáre stromu nemajú takmer žiadne listy, preto koruna pripomína koreň stromov. 

 

Kúpiť baobabový prášok >>

HappyBio.sk Informácie Možnosti platby Možnosti dopravy Kontaktuje nás
 
Mastercard Maestro
Visa Visa Electron
PayPal Diners Club
Tatrapay
 Zasielkovna.sk
 DHL Parcel
Slovenska posta


MATERRA, s.r.o.

Narcisová 22
900 42  Dunajská Lužná
Tel: 00421/903 129 399

info@happybio.sk
Bratislava

IČO: 50149253

DIČ: 2120189731

IČ DPH: SK2120189731

Copyright 2016 - 2019 © HappyBio.sk